Selçuk İnan

Selçuk İnan Veda Vakti

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü’nün efsane isimlerinden biri haline gelen Selçuk İnan, yeni bir karar aldı. Sarı kırmızılı kulübün Göztepe Spor Kulübü maçının ardından futbolu bırakma kararı alan tecrübeli oyuncu, kulübü ile son idmanına da çıktı. Kaptan için veda töreni organize edildi.

Süper Lig’de Göztepe Spor Kulübü ile olan mücadelesinin ardından, futbolu bırakma kararı alan Galatasaray’ın efsane ismi Selçuk İnan, sarı kırmızılı kulübü ile son idmanına çıktı. Beklenmedik bir şekilde futbol kariyerine son veren tecrübeli sporcu, antrenmanın ardından ise takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından ise İnan için vedalaşma töreni organize edildi.

Futbol kariyerine son veren Selçuk İnan ile ilgili, Galatasaray Spor Kulübü’nden ise açıklama geldi. Sarı kırmızılı kulübün yapmış olduğu açıklamaya göre, tecrübeli futbolcunun gerçekleşen idmanın ardından takım arkadaşları ve teknik ekip ile vedalaştığı bilgisi paylaşıldı.

Kaptan Son İdmanına Çıktı

Vedalaşmanın sonrasında Selçuk İnan’ın aktif futbol  kariyerine son verdiğinin altı çizilirken, yolunun açık olması dileklerinde de bulunuldu.

Galatasaray denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Selçuk İnan, takımın kaptanlığını ise uzun yıllar üstlendi. Sporcunun ayrılık kararının ardından, kattıkları ve emekleri için de kulüp tarafından teşekkür dilekleri paylaşıldı.

Güncel Yazılar