Galatasaray

Galatasaray Gelecek Sezona Sıkı Hazırlanıyor

Yeni sezona bomba gibi hazırlık yapan Galatasaray, transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sarı kırmızılı kulüpte hem Teknik Direktör Fatih Terim hem de kurmayları cimbomu küllerinden yeniden doğdurmak için planlarını ilmek ilmek işliyor.

Süper Lig’de son hafta heyecanı yaşanırken, lig tamamlanmadan şampiyonluğu garantileyen ise Medipol Başakşehir oldu.

Koronavirüs salgını sonrasında ise adeta bir kabusun içerisinde kendisini bulan Galatasaray, bu zorlu süreçten ise çıkışın anahtarlarını toplamak için harekete geçti. Salgına kadar şampiyonluğun en önemli adaylarından olan cimbom, kabustan uyanmak için ise çalışmalarına başladı.

Mert Çetin İle Yollar Ayrılıyor

Gelecek sezon hazırlıkları için çalışmalara başlayan Galatasaray, Teknik Direktör Fatih Terim ve kurmaylar ile kollarını sıvadı.

Bu süreçte hem yabancı sınırı hem de mali sıkıntılar ise sarı kırmızılı kulübün pek çok isimle yollarını ayırmasına neden olacak. İdari Menajer Mert Çetin de bu dönemde kulübe veda edecek isimlerden biri olacak.

Son iki sezonda da şampiyonluk sevinci yaşayan fakat bu yıl zirveden hayli uzak kalan cimbomda, Linnes de kulüp bulunduğunda gidilecek isimler arasında ilk sıralarda geliyor.

Galatasaray’da sözleşmesi sona eren Mariano, Yuto Nagatomo ile ise kiralık olarak forma giyen Seri, Lemina ve Andone de gidecekler arasında bulunuyor.

Güncel Yazılar