Bilal Budak Transferinde Son Gelişme

Bilal Budak Transferinde Son Gelişme

22 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de son hafta sürecine girilirken, spor kulüplerinde gelecek sezon hazırlıklarına da tüm hızıyla devam ediliyor. 2020-2021 kadrosunu daha iddialı bir hale getirmek isteyen kulüplerin başında ise Fenerbahçe Spor Kulübü geliyor.

Gelecek sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile devam edilen dönemde, 3 büyükler de transfer listelerinde yer alan aynı isimler için yarışa başladı. Edinilen bilgilere göre Manisapor ekibinde forma terleten genç oyuncu Bilal Budak için hem Beşiktaş hem de Fenerbahçe devreye girdi.

İki oyuncu için de transfer teklifi yapan sarı lacivertliler ve siyah beyazlıların bu hareketine ise Manisa ekibinden cevap geldi.

Kulüp Başkanı Açıkladı

Bilal Budak transferine ilişkin açıklama yapan Manisaspor Kulübü, transfer için henüz hiçbir kulüple anlaşma olmadığını belirtti.

Bilal Budak transferine ilişkin konuşan kulüp Başkanı Yörük, sporcunun transferi için hiçbir kulüple anlaşma olmadığını açıkça ifade etti. Bilal için Fenerbahçe’den resmi transfer teklifi aldığını da belirten yönetici, sarı lacivertli kulübün dışında Beşiktaş ve Alanyaspor kulüplerinin de teklifi olduğunu da belirtti.

Başarılı oyuncunun hangi kulüple anlaşacağına ilişkin transfer durumu büyük merak konusu olurken, henüz hiçbir kulüple anlaşma olmadığı da tekrar gündeme geldi.

Gelecek sezonda yerli isimlerin daha çok olmasında etkili olacak durumlardan biri de, yabancı sınırı olacak gibi görünüyor.

Güncel Yazılar