Allasane Ndao İçin Harekete Geçildi

Allasane Ndao İçin Harekete Geçildi

25 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Gelecek sezon hazırlıklarına sıkı bir tempo ile çalışan Galatasaray Spor Kulübü, sürpriz isimlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Sarı kırmızılı takımın scout şefi olan Emre Utkucan da, bu süreçte bir ismin peşine düşmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Fatih Karagümrük ekibinin devre arası transfer döneminde kadrosuna katmış olduğu Allasane Ndao için fiyat bilgisinin peşine düştü. 23 yaşındaki sporcunun fiyat araştırmasını yapan Emre, başarılı futbolcunun bizzat menajerini aradı.

Bu sezon istediği performansı gösteremeyen ve Süper Lig’i istediği basamakta sonlandıramayan Galatasaray, gelecek sezona bomba gibi hazırlanıyor. Koronavirüs salgını sonrasında adeta bir kabus yaşayan ve bir an önce çıkmak için çabalayan sarı kırmızılı kulüp, transfer çalışmalarına ise yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Bu süreçte yaşanan son gelişmelerden biri de sarı kırmızılı takımın scout şefi olan Emre Utkucan’ın peşine düştüğü isim oldu.

Menajerine Fiyatı Soruldu

Karagümrük ekibinin devre arası transfer döneminde kadrosuna dahil ettiği 23 yaşındaki Senegalli sporcunun fiyatı, Emre tarafından merak edilmeye başlandı. Fiyat bilgisi edinmek için ise sporcunun bizzat menajerini aradığı bilgisi edinild

Karagümrük’ün başarılı ismi olan 23 yaşındaki Allasane Ndao da, 16 maçtaki 3 gol ve 3 asistlik performansı ile dikaktleri çeken isim oldu.

Güncel Yazılar