Mesut Bakkal’dan açıklama geldi…

Mesut Bakkal’dan açıklama geldi…

26 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Mesut Bakkal’dan açıklama geldi…

Transfer sezonunun yaklaşmasıyla birlikte farklı oyuncular önemli takımların gündemine gelmeyi başladı. Özellikle; süper ligin önemli takımları ligin gözde oyuncularının peşine düşmeye başladı. Aytemiz Alanyaspor oyuncusu olan N’Sakala, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımların transferdeki hedefleri arasında yer alıyor.

Eski oyuncusu N’Sakala hakkında yorum yapan Mesut Bakkal, oyuncunun yeteneklerini ve hangi takımda forma giyebileceği konusundaki düşüncelerini açıkladı. Eski oyuncusunu öven Bakkal, oyuncunun hem maçlarda hem de antrenmanlarda oldukça disiplinli olduğunu vurguladı. Dayanıklılığına ve güçlü fiziğine de övgüler yağdıran tecrübeli teknik adam, oyuncunun gideceği takıma büyük güç katacağını belirtti.

Oyuncu ile ilgilenen ve transfer döneminde büyük çekişme yaşayacak olan Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında da yorumlar yapan Mesut Bakkal, oyuncunun her iki takımda da başarılı olabileceğini vurguladı. Bir dönem çalıştığı ve beğendiği oyuncusu hakkında çeşitli yorumlar yapan teknik direktör, oyuncunun yetenekleri hakkında da yorumlar yaptı.

Gittiği takımda başarılı olur…

Demokratik Kongo vatandaşı olan Aytemiz Alanyaspor oyuncusu N’sakala’nın Fenerbahçe veya Beşiktaş’a transfer olacağı iddialarının artması üzerine oyuncunun eski hocalarından olan Mesut Bakkal, oyuncu hakkında çeşitli yorumlarda bulundu. Sol ayağının oldukça yetenekli ve teknik olduğunu vurgulayan Bakkal, oyuncunun gideceği takımdaki sol bek eksiğini kapatacağını belirtti.