Galatasaray’da Gidecekler Belli Oldu

Galatasaray’da Gidecekler Belli Oldu

26 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lige korona virüs arası verilmesinin ardından takımlar transfer çalışmalarına erken başladı. Ligin sona ermesine 8 hafta kala hala şampiyonluk şansı bulunan Galatasaray, yeni sezonda takımı güçlendirmek adına transfer çalışmalarına devam ediyor. Mert Hakan, Emre Kılınç ve birçok yabancı oyuncuyla temasta olan Galatasaray transfer çalışmalarının yanında gidecek oyuncuları da belirlemeye başladı.

Bazı oyuncular ile yollarını ayırmaya karar veren Galatasaray’da yıldız oyuncunun hangi takıma gideceği de belli oldu. Hem iç hem de dış transferde hareketli günler yaşayan Galatasaray’da çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Corona virüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler yaşayacak olan Galatasaray’da futbolcuların maaşını indirmek için çalışmalar yapıyor. Maaş indirimine sıcak bakmayan oyuncularla ilgili yeni kararlar alınması bekleniyor.

Galatasaray’da Ayrılacak İsimler

Yeni sezon için yapılanmaya başlayan Galatasaray transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sözleşmesi sona erecek bazı oyuncularla devam etmeme kararı alan yönetim, maaşı yüksek olan oyuncularla da yeni sözleşme yapmak istiyor. Bu sezon kiralık oynayan bazı oyuncularla da ilgili karar verilmesi bekleniyor.

Şener Özbayraklı, Ahmet Çalık, Mariano ve Selçuk İnan gibi isimlerle yollarını ayırmaya hazırlana Galatasaray’da Nagatomo’nun yeni takımı belli oldu. Taraftarların sevdiği ama performansı nedeniyle lisansı dondurulmak orunda kalan Nagatomo, gelecek sezon Bologna forması giyecek. Oyuncunun sezon bitiminden sonra İtalya’ya giderek yeni takımına imza atması bekleniyor.