Beşiktaş

Beşiktaş Taraftarının Kafasını Karıştıran Talisca Transferinde Son Durum

Posted by

Yaz transfer sürecinin çok fazla gündemde olduğu dönemde, Beşiktaş taraftarı Talisca’nın paylaşımları ile büyük bir heyecana kapıldı. Yıldız futbolcunun sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar, merak konusu oldu. Sonrasında ise Çin’de oynamaktan mutlu olduğunu ifade eden futbolcu, kafaları da iyice karıştırmayı başardı.

Edinilen bilgiye göre ise Talisca, Beşiktaş yönetiminin teklifi olan 2 milyon Euro değerindeki fiyatı az buldu. Bu sebeple de Çin’de kalmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Beşiktaş ekibinde geçmiş sezonlarda forma giyen ve siyah beyazlı tarafından çok fazla sevilen Talisca, siyah beyazlı takıma döneceğine ilişkin birkaç paylaşım yapmıştı. Kara Kartal taraftarı ise tam olarak döneceği günü beklerken, yıldız futbolcunun açıklama ile büyük bir şok yaşadı.

2 Milyon Euro Az Geldi

Çin’de kalmaktan mutlu olduğunu ifade eden başarılı oyuncu için 2 milyon Euro teklifi olduğu öğrenildi. Konuya ilişkin Ahmet Nur Çebi’nin sporcuya sunduğu bu teklifin ardından ise, kabul etmiyorsa kafaları karıştırmaması gerektiği istenmişti.

Bunun üzerine oyuncudan da Çin’de kalmaktan mutlu olduğuna ilişkin bir açıklama geldi. Bu süreçte de özellikle de yaşanan ekonomik kriz sebebiyle Talisca’nın umduğu fiyatı bulamamış olması, Çin’de devam etme kararına neden olmuş oldu.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir