Galatasaray İle Adı Anılan Mario Balotelli’den Samimi İtiraflar Geldi

Galatasaray İle Adı Anılan Mario Balotelli’den Samimi İtiraflar Geldi

14 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden ve Galatasaray transferi konusunda gündemde olan Mario Balotelli, Fabio Cannavaro ile canlı yayın gerçekleştirdi. Sosyal medya paylaşım sitesi aracılığıyla yapılan bu bağlantıda, İtalyan yıldız pek çok soruyu da yanıtladı. Napoli’ye duyduğu sevgiyi de belirten futbolcu, spor dünyasına da gündem oldu.

Yeni sezon hazırlıkları sürecinde adı Galatasaray ile anılan Mario Balotelli, Fabio Cannavaro ile bir canlı yayın gerçekleştirdi. Sosyal medya üzerinden yapılan bağlantıda, İtalyan yıldız pek çok soruyu da büyük bir samimiyetle cevapladı.

İtalya Milli Takım Teknik Direktörü Roberto Mancini ile ilgili de konuşan Balotelli, kendisi ise özel bir ilişkisi olduğunu ifade etti. Ayrıca hak ettiği gün tekrar orada olacağını ve oynayacağını da belirtti.

En Güzel Stadyumun San Siro Olduğunu Düşünüyorum

Marsilya’daki eski hocası ile de ilgili konuşan İtalyan futbolcu, kendisinin harika biri olduğunu söyleyerek, çok uğraştığını da belirtti.

Napoli ile ilgili de konuşan sporcu, takıma gitmek istediğini ve kızının da bu takımı desteklediğini ifade etti. Orada harika zamanlar geçirebileceğini de belirten futbolcu, kızını San Paolo Stadı’na götürdüğünü de söyledi. En güzel stadyumun ise San Siro olduğunu düşündüğünü vurguladı.