Galatasaray Yönetimine Lemina Ve Seri’den Kötü Haber Geldi

Galatasaray Yönetimine Lemina Ve Seri’den Kötü Haber Geldi

11 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni tip koronavirüs salgını, küresel çapta etkisini sürdürmeye devam ediyor. Spor kulüplerini de etkileyen Kovid-19, liglerin de süresiz askıya alınmasına neden oldu.

Bu süreçte kulüpler ise bir yandan önceki sezonun kalan maçlarını düşünürken, bir yandan da gelecek sezon için hazırlıklara başladı. Sezona kötü başlayan fakat ligin ikinci evresinde aniden bir yükseliş yaşayan Galatasaray ise bu süreçte çalışmalarını sürdürüyor.

Ligde şampiyonluk için de en büyük adaylardan biri olan Galatasaray ekibi, yakaladığı ani çıkışı ise Seri ve Lemina’nın performanslarına borçlu oldu. Sarı kırmızılı yönetim, iyi yıldızı da bu anlamda gelecek sezon için kadrosunda görmek istese de işler istendiği gibi gitmedi.

Yıldız Oyuncular Kiralık Olmayacak

Kadroya kiralık olarak alınan Michael Seri ve Mario Lemina için tekrar kiralama talepleri ise kabul edilmedi. Sporcuların yalnızca bonservis tekliflerinin değerlendirmeden geçeceği bilgisi edinildi.

Hem Fulham hem de Southampton ekipleri, teklifleri yalnızca bonservis olabilecek şekilde değerlendireceğini açıkladı. Bu durum ise hem yönetimi hem de taraftarı hayal kırıklığına uğrattı.

Sezon sürecinde sarı kırmızılı formayı 29 maçta giyen Seri, 1 gole ve 3 asiste imza atarken, Lemina da 25 maçta Galatasaray formasını terletti ve 1 gole adını yazdırdı.