Brahim Darri

Brahim Darri’den Transfer Sürecine İlişkin Önemli İtiraf Geldi

TFF 2. Lig ekiplerinden biri olan Karagümrük’te forma giyen Brahim Darri, transfer gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Hollandalı sporcu Galatasaray yönetiminin kendisini takip ettiğine ilişkin bir itirafta bulundu.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış olsa da, spor kulüpleri yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte TFF 1. Lig ekiplerinden Karagümrük forması giyen Hollandalı sporcudan ise sürece ilişkin bir itiraf geldi.

25 yaşındaki başarılı oyuncu, menajer olan Ali B’nin kendisini 6’ıncı maçından sonra arayarak, Galatasaray ekibi tarafından takip edildiğinin bilgisini paylaştığını söyledi.

Menajerinin kendisine Galatasaray ekibi tarafından takipte olduğunu belirten Brahim Darri, Sneijder ve Van Persie’nin futbol oynadığı süreçte Türk futbolunu da takip ettiğini ifade etti. Fakat Fatih Karagümrük Kulübü’nün de varlığını hiç duymadığını söyledi.

Çok İlerleme Kaydettim Ama Görülmüyor

Şimdiki takımına geliş sürecini ise çok düşündüğünü söyleyerek, buradaki takımında çok fanatik bir taraftar olduğunu söyleyerek, tezahürat yapıldığını belirtti.

Ali B’nin ise kendisi ile konuşarak, bu süreçte bir yöneticiden ziyade, yaşam koçu olarak tavsiyeler verdiğinin altını çizdi. Sonrasında ise bir ortaklık kurduklarını belirterek, yükselişinin görülmediğini ekledi. Bunun sebebinin ise Heracles’ten Ajax’a transfer olmaması olduğunu ekledi ve buna rağmen çok iyi ilerleme kaydettiğini ekledi.