Berna Gözbaşı Açıklama Yaptı

Berna Gözbaşı Açıklama Yaptı

30 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, transfer sürecinde adı geçen Bernard Mensah ile ilgili konuştu. Sporcunun Süper Lig’deki en önemli oyuncular arasında yer aldığına dikkat çeken yönetici, neredeyse çoğu takımdan teklif  geldiğini söyledi. Tekliflerin ise hem yurt içinden hem de yurt dışından geldiğine dikkat çekti.

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Bernard Mensah ile ilgili açıklama yaptı. Sık sık transfer konusu olarak gündeme gelen sporcunun, Süper Lig’in en önemli sporcularından da biri olduğuna dikkat çekti.

Neredeyse bütün takımlardan teklif geldiğinin altını çizen sarı kırmızılı yönetici, tekliflerin de hem yurtiçi hem de yurtdışından geldiğini belirtti.

Süper Lig’de Kalınmaya İnanç Tam

Öncelikli hedefin ise ligde kalmak olduğunu vurgulayan Berna Gözbaşı, Sivasspor maçının ardından da konuştu.

Süper Lig’in 29’uncu haftasında şampiyonluğun adaylarından olan Sivasspor ekibini 2-0 mağlup eden Kayserispor maçına ilişkin de açıklama yaptı.

Maçın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Gözbaşı, ligde kalmaya kararlı olduklarını da ekledi. Kayserispor’un yerinin Süper Lig olduğuna vurgu yapan yönetici, buna yönetim, teknik kadro, futbolcular olarak herkesin inandığını vurguladı. Ve bu inançtan bir gün bile geri adım atmadıklarını da söyledi.

Güncel Yazılar