Adis Jehovic Önemli Açıklamalarda Bulundu

Adis Jehovic Önemli Açıklamalarda Bulundu

1 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor ekibi, 11 maçlık yenilmezlik serisini korumayı sürdürüyor.

Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor ekibinin başarılı golcü oyuncusu Adis Jahovic, kulübünün yenilmezliğine ilişkin konuştu. 11 maçtır galibiyet serisini koruyan ekibin skoreri, bir rekor kırdıklarını ve bunu geliştirerek ligi en iyi konumda bitirmek istediklerini söyledi.

Şu anki takımın sezon başında kurulmuş olması durumunda, şu an için zirveye oynayacaklarını söyleyen Jehovic, bu sebeple de her maçı kazanmak istediklerinin altını çizdi.

Akdeniz ekibinin tüm yükünü sırtlayan golcü oyuncu Adis Jahovic, bu haftaki Başakşehir mücadelesine de değindi.

Kendileri için kimin şampiyon olacağının pek de bir öneminin olmadığına değinen Antalyaspor oyuncusu, güzel bir zirve yarışının yaşandığını vurguladı. Ve hak edenin kazanması için de dilekte bulunurken, kimse için ise kolay bir mücadele olmayacağını ekledi.

Kırılan Rekoru Geliştireceğiz

Antalyaspor ekibine devre arasında geldiğini hatırlatan sporcu, çok bir takım kurulduğunun özellikle altını çizdi. Ve her geçen hafta da hocanın istediklerine daha iyi cevap veren bir ekip haline geldiklerini söyledi.

Bu durumun da sonuçlara yansıdığını ekleyen sporcu, 11 maçlık bir galibiyet serisi yakaladıklarını ve bunun da kulüp tarihi bakımından rekor olduğunu ifade etti. Bir rekor kırdıklarını söyleyen sporcu, bu rekorun bir daha kırılmaması adına da geliştirmek istediklerini vurguladı.

Güncel Yazılar