Atilla Karaoğlu Açıklama Yaptı

Atilla Karaoğlu Açıklama Yaptı

2 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Bu sezon Süper Lig’de yönetmiş olduğu mücadeleler ile dikkat çeken hakem Atilla Karaoğlu açıklama yaptı. Bölgesel Amatör Lig de dahil 1, 2 ve 3’üncü Lig’de 12 sezon görev yaptığını, tırnakları ile kazıyarak buralara geldiğini söyledi.

Bu sezon Süper Lig’de vermiş olduğu kararlarla ön plana çıkan ve büyük bir tartışma meselesi haline gelen isimlerden biri de hakem Atilla Karaoğlu oldu. Yönetmiş olduğu mücadelelerde vermiş olduğu kararlarla dikkatleri üzerine çeken 33 yaşındaki hakem, bu duruma ilişkin ise açıklama yaptı.

Yapmış olduğu açıklamalarda Bölgesel Amatör Lig’in de dahil olduğu ve 1, 2 ve 3’üncü Lig’de toplamda 12 sezon boyunca görev aldığının da hatırlatmasını yaptı. Pişerek, yoğurularak, tırnakları ile kazıyarak buralara geldiğine de dikkat çekti.

Eski bir futbolcunun oğlu ve futbol antrenörlüğü mezunu olarak da bilinen Karaoğlan, 12 sezonluk süreçte ise tırnakları ile kazıyarak buraya geldiğini belirtti.

Antrenörlere Saygım Sonsuz 

Milli hakem, antrenörlük bölümünü okumuş olmanın hakemliğine son derece büyük bir katkısı olduğunu ifade etti. Bir antrenörün takımını nasıl hazırladığının, nasıl antrenman yaptırdığının ve nasıl bir emek vererek de hazırlık süreci geçirdiğinin bilincinde olduğunu ekledi.

Bunları bizzat staj yapmış olduğu dönemde de tecrübe ettiğini vurgulayan teknik hakem, bu sebeple de antrenörlere saygısının sonsuz olduğunu söyledi.

Güncel Yazılar