Lukas Podolski Sürece İlişkin Açıklama Yaptı

Lukas Podolski Sürece İlişkin Açıklama Yaptı

3 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor ekibinin başarılı oyuncusu Lukas Podolski, önemli açıklamalarda bulundu. Kulübünün duruma ilişkin konuşan yıldız oyuncu, Galatasaray ile ilgili de konuştu.

Antalyaspor ekibinde forma terleten yıldız oyuncu Lukas Podolski, önemli açıklamalara imza attı. Takımının yanı sıra Galatasaray ile ilgili de yorum yaptı.

Transfer sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan yıldız oyuncu, kariyerli futbolcuların getirildiğinde, onlara verilen sözlerin tutulması gerektiğine dikkat çekti. Söz konusu sözlerin ayrıca son haftaya kadar tutulması gerektiğinin de altını çizdi.

Kariyere sahip olan isimlerin getirilmesi ile işin bitmediğini söyleyen Alman yıldız, Türk futbolunun da kendini özellikle bu noktada geliştirmesi gerektiğine işaret etti.

Oyuncu açıklamalarını ise Medipol Başakşehir ekibi ile olacak mücadelenin hazırlıklarının yapıldığı süreçte tesislerde gerçekleştirdi.

Kulübümün Tedbirleri Yeterli

Basın mensuplarına Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde açıklama yapan Lukas Podoslki, koronavirüs salgını sürecinde hem bireysel hem de kulüp anlamında gereken tedbirlerin alındığını ifade etti.

Futbolda tedbirlerin de üst seviyeye çekmenin de ahmakça olduğunun altını çizen oyuncu, daha fazla tedbir uygulamanın da gereksiz olduğunu ekledi.

Maça gitmeden test olduklarını ve tesislerin de dezenfekte edildiğini söyleyen oyuncu, öncelikli kendisini ve sonrasında da ailesini düşündüğünü vurguladı.

Güncel Yazılar