Fatih Terim Sağlık Ekiplerinden 2 İsmi İstedi

Fatih Terim Sağlık Ekiplerinden 2 İsmi İstedi

4 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgını sonrasında zorlu bir sürece giren Galatasaray ekibinde eksiklerin sayısı artıyor. Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim ise özellikle iki ismin Trabzonspor maçında olmasını istedi. Sakatlıkları nedeniyle tedavileri devam eden Marcao ve Falcao’nun iyileşmesini istediğini sağlık ekiplerine iletti.

Süper Lig’in 30’uncu haftasında gerçekleşecek olan zorlu Trabzonspor ve Galatasaray mücadelesi için Fatih Terim harekete geçti. Sakatlıkları nedeniyle bir süredir tedavi gören Marcao ve Radamel Falcao’yu ise maçta görmek istediğini sağlık ekiplerine iletti.

Sarı kırmızılı takım için son derece kritik bir mücadele olacak Trabzonspor maçında, eksikleri kapatmanın planları ise devam ediyor.

Öte yandan edinilen bilgilere göre Fatih Terim, bu süreçte Kolombiyalı gol yıldızıyla da özel bir görüşme gerçekleştirecek.

İki oyuncunun da bordo mavililerle olacak mücadelesine yetişmesini isteyen sarı kırmızılı hoca, sürece ilişkin ise planlarını sürdürüyor.

En kötü ihtimalle teknik adamın planladığı şeyler arasında iki ismi de Cuma günü antrenmanda takımla çalıştırmak olacak.

Hazırlıklar Devam Ediyor

Falcao ile de özel bir görüşme yapmayı planlayan teknik adamın, kendisinden isteyeceği şeyin ise fedakarlık olacağı konuşuluyor.

Kadrodaki eksiklerin çok olması ile sıkıntılı bir dönemden geçen Galatasaray ekibinde, çalışmalar ise tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Yazılar