Fırat Aydınus

Fenerbahçe ve Başakşehir Mücadelesinin Hakemi Belli Oldu

Süper Lig’in 19. Haftası kıyasıya mücadele ile geçecek. Haftanın maçlarını yönetecek hakemler ise Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklandı. Yapılan açıklamaya göre ise Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir karşılaşmasını yönetecek isim ise Fırat Aydınus olacak.

Süper Lig’in 19. Haftasının mücadelelerini yönetecek hakemler belli oldu. Ve milyonların beklemiş olduğu 25 Ocak Cumartesi gün ki büyük Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir mücadelesini yönetecek isim Fırat Aydınus olacak.

Lig’te 18. Hafta tamamlandı. 19. Hafta mücadeleleri ise şimdiden merak konusu oldu. Haftanın maçlarının hakemleri de Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklandı. Bu açıklamaya göre de dün akşam gerçekleşen Kayserispor mücadelesinden 2-0 galip ayrılarak Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükselen kanaryanın Başakşehir ile yapacağı mücadelenin hakemi ise Aydınus.

Sarı Lacivertli Ekipte Medipol Başakşehir Hazırlıkları Başladı

Dün akşam ki mücadelesi ile Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek finale yükselme hakkı edinen Fenerbahçe ise Başakşehir mücadelesi için şimdiden hazırlıklara başladı.