Beşiktaş Antalyaspor Hazırlıklarını Tamamladı

Beşiktaş Antalyaspor Hazırlıklarını Tamamladı

13 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesi için hazırlıklar devam ederken, koronavirüs salgını ardından yapılacak ilk maçlar için büyük bir heyecanlı bekleyiş yaşanıyor. Fraport TAV Antalyaspor maçının hazırlıklarını uzun bir süredir yoğun bir tempo ile sürdüren Beşiktaş ise, antrenman sürecini tamamladı. Son idmanın ardından kamp sürecine giren siyah beyazlılar, galibiyet şifresiyle sahaya çıkmaya saat sayıyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle futbola verilen aranın sonuna gelindi. Mart ayından bu yana maçların oynanmadığı Süper Lig’de ise mücadeleler kaldığı yerden devam ediyor.

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinde Fraport TAV Antalyaspor ile kozlarını paylaşacak olan Beşiktaş ekibi ise çalışmalarını dün akşam tamamladı. Tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde çalışan siyah beyazlılar, son antrenmanda bol bol kondisyon ve taktik çalıştı.

Bu Akşam Ev Sahibi Kara Kartal

Sahada gerçekleşen ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışmasının ardından ise pas çalışması ila antrenman devam etti.

5’e2 çalışması, dar alanda oyun kontrol pas çalışması ve taktik programının sıkı bir şekilde uygulandığı çalışamaların ardından Kara Kartal, yarım sahada taktik maçı ve şut çalışmaları yaptı.

Hazırlıklarını tamamlayan siyah beyazlılar, antrenmanın ardından kampa girdiler. Kendi evinde Akdeniz ekibini konuk edecek olan Kara Kartal, bu akşam 21:00’de oynanacak mücadelenin saatlerini sayıyor.

Güncel Yazılar