Antalyaspor Oyuncularına Ailelerden Sürpriz Ziyaret

Antalyaspor Oyuncularına Ailelerden Sürpriz Ziyaret

27 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle Süper Lig’e verilen ara sürecinde Antalyaspor ekibi hala hazırlıklarına devam ediyor. Ramazan Bayramı sürecinde de pek çok spor kulübü antrenmanlara devam ederken, bir kısmı da tatile çıktı.

Ramazan Bayramı sürecinde hazırlık antrenmanlarına devam eden Antalyaspor Kulübü oyuncularına ise ailelerden destek geldi. Sürpriz ziyaret gerçekleştiren oyuncu aileleri, sporcuları bu dönemde de yalnız bırakmadı.

Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mart günü ara verilen ligler, 12 Haziran itibariyle başlamış olacak. Bu dönemde uzun bir süre antrenman yapamayan ekipler ise, 8 haftalık mücadele döneminin hazırlıklarına başladı.

Ramazan Bayramı sürecinde de çalışmalarına devam eden Fraport TAV Antalyaspor ekibi, antrenman çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Bu dönemde de çalışarak bayram geçiren futbolculara ise, ailelerinden destek geldi.

Hayat Bayram Olsa

Kulübün tesislerine gelerek futbolcuları yalnız bırakmayan aileler, renkli görüntülere imza attı. Konuya ilişkin paylaşım ise Antalyaspor Kulübü’nün sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı.

Kırmızı beyazlı ekibin kampta bulunduğu otelde idmanlarına devam ettiği açıklamada da ayrıca belirtildi. Ve idman sırasında ise futbolcu ailelerinin Hayat Bayram Olsa şarkısı eşliğine sahaya girdikleri belirtildi. Takımın Ramazan Bayramı’nı kutlayan aileler, duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Güncel Yazılar