Diego Angelo

Diego Angelo Kayserispor’a İlişkin Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı stoper mevki oyuncusu Diego Angelo, takımının kümeden düşmeyeceğini söyledi. Bunu başaracaklarına inandığını söyleyen futbolcu, başarı için de elinden geleni yapacağının altını çizdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle 19 Mart günü askıya alınan liglerin, 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildi. Bu süreçte ise uzun bir dönem takım antrenmanı yapmayan spor kulüpleri, hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam etmeye başladılar.

Evlerde yapılan bireysel antrenmanın yetersiz kaldığı süreçte, özellikle de düşme potasının çevresinde bulunan takımlar, ciddi bir endişe durumu ile karşı karşıya kaldı. Uzun bir dönem maç yapmamış olmak ve yeterli antrenmanın yapılamaması, spor kulüplerinde ve taraftarlarla da yenilgi korkusu yarattı.

Elimizden Geleni Yapacağız

Süper Lig’de mücadele eden ve düşme potasına çok yakın olan Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı oyuncusu ise konuya ilişkin konuştu. Stoper mevkide top koşturan Diego Angelo, sarı kırmızılı takımının kümede kalacağına inandığını söyledi.

Kayserispor’un başarısı için de elinden geleni yapacağını belirten 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu, son 8 maçın olduğunu da hatırlattı.

Brezilyalı topçu, son 8 maçta da ellerinden geleni yapacaklarını ve takımının ligde kalacağını ifade etti. Gereken puanları toplayacaklarını da ekleyen oyuncu, havlu atmadıklarına dikkat çekerek, kulübün başarısı için çalıştıklarını vurguladı.

Güncel Yazılar