Ahmet Çalık

Ahmet Çalık İçin Denizlispor’dan Teklif Geldi

Gelecek sezonda daha iyi bir kadroya sahip olmak için hazırlıklar tüm spor kulüplerinde başladı. Bu süreçte takımlar, performansından memnun kalmadığı isimleri başka ekiplere transfere yönlendirirken, yeni isimlerle de daha sıkı bir kadro eğilimine giriyorlar.

Transfer olduğu takımda forma giyme şansı bulamayan futbolcular ise, paslanmamak adına kendine yeni takımlar aramaya başladı. Bunlardan biri Galatasaray ekibinin kadrosuna dahil olan fakat forma terletme fırsatı bulamayan Ahmet Çalık oldu.26 yaşındaki rotasyon oyuncusu, sarı kırmızılı takımda pek fazla forma giyemedi. Şimdi ise başarılı futbolcu için Süper Lig ekibi Yukatel Denizlispor talip oldu.

Galatasaray’da Kalmak İstiyor

Yeni sezon için hazırlıklara başlayan takımlardan biri olan Yukatel Denizlispor, stoper mevki ismi arayışıyla kadrosunu güçlendirmenin peşine düştü. Fakat edinilen bilgilere göre Ahmet Çalık Horozlar’ın teklifine olumsuz yanıt verdi.

Forma giyme şansını Galatasaray ekibinde pek fazla bulamıyor olsa da, başarılı stoper mevki oyuncusu, sarı kırmızılı takımda kalmaya devam etmek istiyor.

26 yaşındaki rotasyon oyuncusu ile temasa geçen Denizlispor yönetimi ise, teklifinin geri çevrilmesiyle şaşırmış durumda. Cimbomdan ayrılmayı düşünmediğini açıkça belirten Ahmet Çalık, kalmaya devam ederse forma giyeceğinin garantisi ise yok. Fakat oyuncu her şeyi göze alarak Galatasaray’da kalmaya da ısrarcı görünüyor.

Güncel Yazılar