Fenerbahçe Denizlispor Hazırlıklarını Sürpriz İsimle Tamamladı

Fenerbahçe Denizlispor Hazırlıklarını Sürpriz İsimle Tamamladı

7 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 25’inci haftasında bu akşam Yukatel Denizlispor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi, hazırlıklarını tamamladı. Takımın antrenörleri olan Zeki Murat Göle, Volkan Demirel ve Fatih Yıldız’ın gözetimi ile yapılan idman, Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleşti. İdmanın sürpriz isimlerinden biri de takımla beraber çalıştığı öğrenilen tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu oldu.

Süper Lig’in 25’inci haftasında Yukatel Denizlispor ile kozlarını paylaşacak olan Fenerbahçe ekibi, dün akşam itibariyle maç hazırlıklarını tamamladı. Can Bartu Tesisleri’nde idmanını yapan ekibin gözetiminde antrenör Zeki Murat Göle, Volkan Demirel ve Fatih Yıldız yer aldı.

Emre Belözoğlu Da Ekiple Birlikte Çalıştı

Dün akşam saat 18:00’da koşu ve ısınma ile başlayan antrenman, çabukluk hareketleri ile de devam etti. Sonrasında da 3 gruba ayrılan ekip, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları ile devam ettiler. Antrenman, taktik çalışmalarının ardından bireysel çalışmalarla sona erdi.

Ekibin sürprizi ise takımla beraber çalışan Emre Belözoğlu oldu. Yapılan son idmanın sonrasında ise sarı lacivertliler, tesislerdeki kampına girmiş oldu.