Büyük Deplasman Maçı Öncesinde Cimbomun Kadrosunda 3 Önemli Eksik

Büyük Deplasman Maçı Öncesinde Cimbomun Kadrosunda 3 Önemli Eksik

8 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 25’inci haftasının kritik mücadelelerinden biri bugün Demir Grup Sivasspor ve Galatasaray ekipleri arasında yaşanacak. Sarı kırmızılıların deplasman mücadelesi hazırlıkları dün itibariyle tamamlanırken, maçın kamp kadrosu belli oldu. Kadroda Mario Lemina sakatlığı hala devam ettiği için yer almazken, Sekidika ve Andone de yabancı sınırı sebebiyle yer alamadı.

Süper Lig’de 25’inci haftanın önemli maçlarından biri bu akşam Demir Grup Sivasspor ve Galatasaray ekipleri arasında yaşanacak. Sarı kırmızılı ekibin deplasman mücadelesine gideceği oyunda önemli eksikler olurken, kadro ise belirlendi. Müsabaka öncesi kampta yabancı sınırı sebebiyle Sekidika ve Andone kadroya dahil olamadı.

Galatasaray’ın Sivasspor Kamp Kadrosunda Yer Alan İsimler

Öte yandan sakatlık geçiren Mario Lemina da, sakatlığının hala devam etmesi sebebiyle kadroya alınamayan isimler arasında yer aldı. Cimbomun deplasman mücadelesine gitmiş olduğu Sivasspor müsabakasının kamp kadrosu ise şöyle oldu:

 

Martin Linnes, Ryan Donk, Ömer Bayram, Emre Akbaba, Jimmy Durmaz, Mariano Ferreira, Okan Kocuk, Fernando Muslera, Şener Özbayraklı, Ahmet Çalık, Jean Micheal Seri, Adem Büyük, Selçuk İnan, Radamel Falcao, Younes Belhanda, Marcelo Saracchi, Marcao Teixeira, Taylan Antalyalı, Henry Onyekuru, Sofiane Feghouli, Mario Lemina.