Emre Belözoğlu

Emre Belözoğlu Göz Yaşlarına Engel Olamadı

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, ligin 29’uncu hafta mücadelesinde Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaştı. Oyundan 3-2 galip ayrılan sarı lacivertlilerin efsane ismi ise göz yaşlarını tutamadı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün efsanesi haline gelen Emre Belözoğlu, 29’uncu hafta mücadelesindeki galibiyete göz yaşları ile cevap verdi. Yeni Malatyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan Sarı Kanarya, oyundan 3-2 galip ayrılmayı başardı. Takımım kaptanı ise oyunun ardından ağladı.

Oyuna sonradan dahil olan ve alınan galibiyette de pay sahibi bulunan Belözoğlu, 2-1 geriden gelen ekibin gerginliğini yaşıyordu. Fakat takımın başarılı oyuncusu Ozan Tufan’ın arka arkaya atmış olduğu gollerle zaferi tadan Fenerbahçe ekibinin sportif direktörünün sinirleri en sonunda boşaldı.

Geriden gelinen maçı 3-2 skorla kazanmayı başaran Sarı Kanarya’nın efsanesi Emre Belözoğlu, son zamanlarda yaşanan zorlu sürecin de etkisi ile göz yaşlarına engel olamadı.

Bu sezon için adeta bir kabus yaşayan sarı lacivertlilerde, Tahir Karapınar’ın takımı çalıştırmasının ardından da önemli bir galibiyet yaşanmış oldu.

Takım Arkadaşları Teselli Etti

Kasımpaşa Spor Kulübü ekibine 2-0 mağlup olan Fenerbahçe, onun üzerine böyle güzel bir galibiyet yaşamanın sevincini de tatmış oldu.

Oyunun ardından Belözoğlu’nu ise takım arkadaşlarının teselli ettiği kameralara yansıdı. Sarı lacivertli kulüp ise bu anları ‘Kaptan’ notu ile resmi sitesinde paylaştı.

Güncel Yazılar