Gençlerbirliği Deplasmana Hazırlanıyor

Gençlerbirliği Deplasmana Hazırlanıyor

18 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs salgınının sonrasında büyük bir heyecanla başlayan Süper Lig mücadelelerinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Ligin 27’inci haftasında Fenerbahçe ile kozlarını paylaşan Hes Kablo Kayseripor, gelecek hafta ise Gençlerbirliği ekibine konuk olacak. Başkent ekibi hazırlıklarına tüm hızıyla başlarken, hazırlıklarda ise Konyaspor’dan alınan galibiyet büyük anlamda destek sağlamış oldu.

Süper Lig’de 28’inci haftası için hazırlıklara başlayan spor kulüpleri, gelecek haftanın rakiplerine karşı galibiyet sağlamak istiyor. Uzun ara sonrasında ilk rakibi Fenerbahçe ekibine karşı yenilgi alan Hes Kablo Kayserispor’un sıradaki rakibi ise Gençlerbirliği olacak.

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen aranın ardından ilk mücadelesini İttifak Holding Konyaspor ekibi ile yaşayan Gençlerbirliği ise aldığı galibiyetin sevincini hala yaşıyor.

Ligin 28’inci hafta mücadelesinde Hes Kablo Kayserispor ekibine konuk olacak Gençlerbirliği ise çalışmalarını sürdürüyor. Akşam saatlerinde gerçekleştirilen tek idmanla günü geçiren başkent ekibini, idmana ise ısınma hareketleri ve koşu çalışması yaparak başladı. Sonrasında dar alanda top kapma hareketleri yapan başkent temsilcisi, yaklaşık olarak da 1.5 saat boyunca yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdü.

Mini Turnuva İle Tamamlandı

Önceki hafta galibiyet alan ve İttifak Holding Konyaspor ekibini kendi sahasında konuk eden Ankara temsilcisi, sıradaki rakibine karşı da galibiyet edinmek istiyor. Doksan dakikalık antrenmanın ardından üç takımlı mini turnuva ile antrenmanlarını tamamlayan ekipte, bir yandan da deplasman endişesi yaşanıyor.

Güncel Yazılar