Bülent Bölükbaşı Yeni Yaşını Tesislerde Kutladı

Bülent Bölükbaşı Yeni Yaşını Tesislerde Kutladı

19 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, yeni yaşını tesislerinde kutladı. Sarı kırmızılı kulübün tesislerinde teknik isim için sade bir tören düzenlendi. Tören sırasında kendisine ise 3 numaralı bir forma hediye edildi.

Süper Lig ekibi olan Hes Kablo Kayserispor ekibinin Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı, sarı kırmızılı kulübün tesislerinde yeni yaşını kutladı. Teknik isim için sade bir kutlama töreni düzenlenirken, ayrıca 3 numaralı bir de forma hediye edildi.

Kutlama sonrasında açıklama yapan Bölükbaşı, Kayserispor oyuncularından kümede kalma sözü istediğini, kendilerinin de bu sözü verdiklerini söyledi.

Kutlamaya ilişkin paylaşım ise, sarı kırmızılı kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleşti. Dün ki antrenmanın ardından, Sportif Direktör Bülent Odabaşı’nın doğum gününün kutlandığı ifade edildi.

Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Bölükbaşı’nın 14 sene öncesinde giymiş olduğu formayı da kendisine hediye etti.

Kümede Kalmak İçin Söz Verdiler

Kutlama sonrasında duygularını dile getiren teknik isim, kendisine yapılan jestten ise memnun olduğunu ifade etti. Ve Başkan Gözbaşı’nın yanı sıra teknik ekibe de teşekkür dileklerinde bulundu.

Verilecek en güzel hediyenin ise Gençlerbirliği maçı galibiyeti olacağını belirten sportif direktör, en önemlisinin de kümede kalmak olacağını belirtti. Ve oyuncuların da kendisine bunun için söz verdiklerine dikkat çekti.

Güncel Yazılar