Kadir Has Stadyumu

Kadir Has Stadyumu Dezenfekte Edildi

Süper Lig’de mücadeleler 28’inci hafta heyecanı ile devam ediyor. Kalan 7 haftanın hazırlıklarını yapan ekipler, bir yandan da konuk edecekleri takımlar için ekstra bir işlem de yapıyorlar. Bugün oynanacak Gençlerbirliği ve Hes Kablo Kayserispor ekibinin oyunun için ise, Kadir Has Stadyumu temizlikleri yapıldı.

Süper Lig’de 28’inci hafta mücadelesi için hazırlıklar son aşamaya ulaştı. 1 hafta boyunca hazırlıklarını yapan ekipler, sıradaki rakibini karşılamak için statlarında temizliğe başladı.

Bugün gerçekleşecek olan Hes Kablo Kayserispor ve Gençlerbirliği mücadelesinin öncesinde de Kadir Has Stadyumu, koronavirüs önlemleri kapsamında temizlendi.

Temizlik için ise bugün 18:30’da oynanacak olan mücadeleye Kayseri Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü tarafından ekip gönderildi. Dezenfekte işlemleri kapsamında tribünlerde de temizlik yapıldı.

Protokol tribünü, yayıncı kuruluş ve radyo anlatım odaları, anons odası, soyunma odaları, gözlemci, hakem, güvenlik, doping, basın toplantısı odaları, yedek kulübeleri, ortak alanlar, sağlıkçı kulübeleri de temizlendi.

2 Koltuk Boş Bırakılacak

Dezenfekte işlemi ayrıca yeşil sahanın tüm çevresi için de özel olarak yapıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan Kadir Has Stadyumu Müdürü Ali Yılmaz, stadyumda bütün hazırlıkların yapıldığının da resmen bilgisini verdi. Ve müsabakayı izlemeye gelenler için 2 koltuk boş bırakılarak oturma düzeninin sağlanacağına dikkat çekti.

Güncel Yazılar