Galatasaray

Galatasaray İtalyan Devi İnter’e 4 Efsanesi İle Meydan Okudu

Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada liglerin de süresiz olarak askıya alınmasına neden oldu. Sporun ve beraberinde de futbolun adeta durma noktasına geldiği salgın günlerinde, spor kulüpleri de sosyal medyayı etkin olarak kullanmaya başladı.

 

Liglerin ve beraberinde de futbolun durma noktasına geldiği günlerde, sosyal medya paylaşım sitelerini etkin olarak kullanmakta olan spor kulüpleri, bu süreçte birbirlerine de meydan okuma davranışı içerisine girdi. Meydan okumalara ise İtalyan devi İnter’in efsane sorusu için Galatasaray’dan cevap geldi. Sarı kırmızılılar, aslanların tarihinde efsane olmuş Metin Oktay, Bülent Korkmaz, Gheorghe Hagi ve Wesley Sneijder isimleri ile İnter’in sorunu cevaplayarak Real Madrid, Monaco ve Milan ekiplerine meydan okudu. Galatasaray, İnter’in ardından da Arsenal’e meydan okudu.

 

Real Madrid, Milan Ve Monaco’ya Meydan Okudu

 

Salgın sebebiyle ara verilen liglerde keyifle takip edilen meydan okuma oyunları, tüm heyecanıyla devam etmeye başladı. Dört efsane oyuncusunu paylaşan İnter ekibine cevap Galatasaray Kulübü’nden geldi.

 

İtalyan devine dört efsane oyuncusuyla cevap veren cimbom, Metin Oktay, Bülent Korkmaz, Gheorghe Hagi ve Wesley Sneijder isimleri ile Real Madrid, Milan ve Monaco ekiplerine meydan okudu. Sarı kırmızılar sonrasında ise sosyal medya üzerinden Premier Lig ekibi Arsenal’e cevap verdi.