Fatih Terim İçin Gönderilen Mesaj Destekleri Çığ Gibi Büyüyor

Fatih Terim İçin Gönderilen Mesaj Destekleri Çığ Gibi Büyüyor

28 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Küresel salgın olan yeni tip koronavirüse yakalananlardan biri de Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim oldu. Tüm spor dünyasını derinden yaralayan bu haberle, dünyanın pek çok yerinden spor kulübü, taraftar da sarı kırmızılı teknik adam için destek mesajlarını yağdırdı. Mesaj gönderenlerden biri de hocanın eski öğrencisi oldu.

Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim için bir destek mesajı da hocanın Milan ekibinden öğrencisi olan Gennaro Gattuso’dan geldi. Yeni tip koronavirüs testi pozitif sonuçlanan teknik adam için destek mesajı gönderen eski öğrencisi, hocasının bu mücadeleyi kazanacağını dile getirdi.

Milan ekibini çalıştırmış olduğu dönemde öğrencisi olan Gennaro Gattuso, yeni tip koronavirüse yakalanan eski hocası için iyi olma dileklerinde bulundu.

Bu Mücadeleyi De Kazanacaksın

42 yaşında olan ve şimdilerde Teknik Direktörlük yapan Gennaro Gattuso, eski hocası için gönderdiği mesajda, hocasına Grande olarak selam verdi. Bu mücadeleyi de kazanacağını belirterek, Fatih Terim’in ne kadar güçlü biri olduğunu vurgulayan teknik adam, Terim’e kocaman sarıldığını ve iyi olmasını dilediğini belirtti. Ben Gattuso diyerek de kendini tanıtan eski öğrencisi, sevgi ve saygılarını da sarı kırmızılı hocaya iletmeyi ihmal etmedi.