Galatasaray Hasan Ali Kaldırım’ı Kadroya İstiyor

Galatasaray Hasan Ali Kaldırım’ı Kadroya İstiyor

23 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Gelecek sezon hazırlıklarına devam eden Süper Lig ekibi Galatasaray, gözünü ezeli rakibinin başarılı oyuncusu Hasan Ali Kaldırım için yöneltti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan milli oyuncuya sarı kırmızılı forma ile görülmesi için mesaj gönderildi.

Süper Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Galatasaray yönetimi, ezeli rakibinin oyuncusunu yakın takibe aldı. Sarı lacivertli kulüple sezon sonu sözleşmesi sona erecek milli sporcu, sözleşmesini hala uzatmadığı için sarı kırmızılı takım harekete geçti.

Sezon sonunda serbest kalacak olan 30 yaşındaki tecrübeli sol bek mevki futbolcusuna sarı kırmızılı yönetim, kapısının açık olduğunu belirtti. Galatasaray forması ile kendisini görmek istediklerini de belirten cimbom, Fenerbahçe’den transfer yapabilir.

Caner Erkin İçin Harekete Geçildi

Sarı lacivertli yönetim ise gelecek sezon için transfer hazırlıklarında eski yıldızı Caner Erkin’i gözüne tekrar kestirmiş durumda. Rakibi Beşiktaş’a 4 sene önce sol bek oyuncusunu kaptıran kanarya, tecrübeli oyuncusunu tekrar kendi kadrosunda görmek istiyor. Bu süreçte ise Hasan Ali Kaldırım için kalmak adına bir sebep kalmıyor.

Hasan Ali’yi kendir kadrosunda görmeye niyetli görünen aslanlar, bu süreçte de ezeli rakibi ile sık sık karşıya gelecekmiş gibi duruyor. Ve rekabetin etkileri transfer döneminde de sık görülecekmiş sinyalleri veriliyor.

Güncel Yazılar