Arthur Zico

Fenerbahçe’nin Eski Teknik Direktöründen Duygulandıran Paylaşım

Fenerbahçe Futbol A Takımı 2006 ve 2008 yıllarında çalıştıran Arthur Zico, sosyal medya hesabı üzerinden sarı lacivertli takımı paylaştı.

Fenerbahçe ekibini 2006 ve 2008 yıllarında çalıştıran başarılı Teknik Direktör Arthur Zico, sosyal medya üzerinden sarı lacivertli ekibi paylaşarak eski günlerini yad etti. Sarı kanarya ekibini Süper Lig’de bir kez şampiyon etmiş ve bir kez da Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finala yükselme başarısı ile bilinen Arthur Zico, eski takımını kişisel sosyal medya hesabı ile paylaşarak hatırladı.

Fantastik Taraftar
Paylaştığı fotoğrafın altına da not düşen tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe’deki zamanında kendisine destek çıkan herkese teşekkür etmeyi ve bu sıralamaya da ilk olarak taraftarı eklemeyi unutmadı. Paylaştığı gönderide sarı lacivertli takımdaki teknik direktörlük yaptığı süreci güzel zamanları olarak da nitelendirerek, fotoğraflar aldığını söyleyen Zico, bu süreç içerisinde kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, özellikle de teknik ekibe, futbolculara, yönetime ve fantastik taraftara da diyerek, paylaşımına Fener gücü! Eklemesini de yaptı.

Bu gönderisi ile pek çok sarı lacivertliyi de heyecanlandıran teknik adam, zor günlerin yaşandığı küresel salgın döneminde hem spor gündemine hem de sarı kanarya camiasına da ayrı bir moral vermiş oldu.