Arda Turan’dan Galatasaray Transferine İlişkin Açıklamalar

Arda Turan’dan Galatasaray Transferine İlişkin Açıklamalar

2 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı için son derece önemli bir yere sahip olan Arda Turan ile ilgili çarpıcı gelişmeler gündeme geldi. Gönülden bir sarı kırmızı taraftarı olan başarılı futbolcunun, transferine yönelik yeni iddialar konuşulmaya başladı.

Cimboma bedel almadan ya da sembolik bir ücret karşılığında gelmeyi düşündüğü dönem ile gündeme gelmişti. Sporcunun transfer durumu ise yönetim tarafından bir türlü onaydan geçmiyordu.

 

Galatasaray ekibinde yetişen ve sonrasında yoluna Atletico Madrid, Barcelona gibi dev takımlarda devam eden Arda Turan, son olarak Başakşehir formasını terletti. Ara transfer döneminde Galatasaray ile adı sıkça anılmaya başlamıştı. Fakat sporcunun Fatih Terim tarafından istendiği fakat yönetimden bir türlü geçmediği öğrenilmişti.

Renklerine aşık olan takımında, bedel almadan ya da sembolik ücret karşılığı oynamayı kabul eden başarılı sporcunun adı tekrar cimbomla anılmaya başlandı.

Galatasaray Benim Yuvam

Sarı kırmızılı takıma yönelik transfer iddialarına, katıldığı sahur programında açıklamalarda bulunan tecrübeli futbolcu, ilk olarak sağlığa kavuşmak için dileklerde bulundu. Temmuz başında ikinci kez baba olacağını da duyuran Turan, sonrasında ailesi ile oturarak karar vermek istediğini belirtti.

Galatasaray’ın kendisini yetiştiren, yuvası ve camiası olduğunu da vurguladı. Sporcu, ilk tercihinin de her zaman sarı kırmızılı takımda oynamak olacağını ifade etti. Kariyerini ayrıca yine cimbomda bitirmek istediğini de söyleyen Turan, hayırlısı olsun dileklerinde de bulundu.