Ali Tandoğan’dan Önemli İtiraflar

Ali Tandoğan’dan Önemli İtiraflar

1 Haziran 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Denizlispor, Gençlerbirliği, Bursaspor ve Beşiktaş gibi büyük kulüplerde forma terleten, büyük başarılara da imza atan Ali Tandoğan önemli açıklamalarda bulundu. A Milli Takım forması ile de harikalar yaratan başarılı futbolcu, Denizli ekibinde forma terlettiği günlerde ise Fenerbahçe ekibine transfer olmasına çok az bir zaman kaldığını itiraf etti.

Başarılı milli futbolcumuz olan Ali Tandoğan, yapmış olduğu açıklamalarla çarpıcı itiraflara imza attı. Futbolculuğa ara vermenin ardından Teknik Direktör olarak görev almaya başlayan sporcu, Denizlispor ekibinde forma terlettiği dönemde, Fenerbahçe ekibinin kapısından döndüğünü söyledi. Ayrıca Gençlerbirliği ekibinde mücadele verdiği dönemde de Galatasaray ekibine transfer olmaya çok yakın hale geldiğini belirtti.

Aziz Yıldırım Beni Çok İstemiş

Çocuk yaşlarda iken Fenerbahçe taraftarı olduğunu ifade eden sporcu, Denizlispor döneminde ise Beşiktaş’a olan sevgisinin arttığını söyledi. Sonrasında da siyah beyazlı formayı giydiğini ve teklifi de Ersun Yanal’ın kendisine anlattığının altını çizdi.

Süper Lig’in önemli asist krallarından biri olarak da bilinen Ali Tandoğan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisini çok istediğini söyledi. Transferinin ise, sarı lacivertli takımda o dönemde Ümit, Yusuf ve Bülent’in gitmesinden dolayı gerçekleşmediğine dikkat çekti. O süreçlerde kendisinin de çok başarılı bir dönem yaşadığını da özellikle ekledi.

Güncel Yazılar