Traore Bursaspor Ekibiyle Anlaşma İmzaladı

Traore Bursaspor Ekibiyle Anlaşma İmzaladı

31 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Devre arasında bir üst lige yükselebilmek adına birçok transfere imza atan Bursaspor ekibi, dün itibariyle görüşmelerini sürdürmüş olduğu Abdou Razack Traore ile anlaşma imzaladı.

Devre arasında üst lige yükselmek adına birçok transfer edinen yeşil beyazlı ekip, bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Abdou Razack Traore ile anlaşma imzaladı.

İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni, taraftara da açık bir şekilde gerçekleşti. Büyük bir ilginin olduğu törende, Bursaspor yönetimi 99 numaralı forma giyecek oyuncuyu tanıttı. 31 yaşındaki Burkina Fasolu oyuncuya yeşil beyazlı ekibin taraftarlarından gösterilen ilgi ise yoğundu.

Sözleşme sonrasında açıklama yapan Traore, gelmiş olan tüm taraftarlara özel olarak teşekkür ederek, herkes için güzel bir macera olması dileğinde bulunarak, “Allah’ın izniyle Süper Lig’e dönebiliriz” dedi.

Takıma yardım etmek adına burada olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, kendiyle birlikte sahip olduğu tecrübeyi de getirmiş olduğunun altını çizerek, “Çok iyi takımımız var” ifadelerini kullandı.

Mesut Mestan: “Biz buradan şampiyon olarak çıkmak istiyoruz”

İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine katılanlar arasında Bursaspor Başkanı Mesut Mestan da yer aldı. Play-off oynamak istemediklerini belirten Mestan, “Biz buradan şampiyon olarak çıkmak istiyoruz” dedi.