Sarı Lacivertli Ekibin Oyuncusu Bandırmaspor’da Transfer Oldu

Sarı Lacivertli Ekibin Oyuncusu Bandırmaspor’da Transfer Oldu

1 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden olan Bandırmaspor, devre arasının ardından başlayan transfer sürecinin son gününde Okan Turp ile anlaştı.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un iddialı ekiplerinden olan Bandırmaspor ara transfer sürecinin bitmesine 1 gün kala ekibine Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Okan Turp ile sezon sonuna kadar anlaştı.

Devre arasına girişle beraber kadrosunu güçlendirmek isteyen ekip, bir günde iki transfer ile ara transfer dönemini sonlandırdı. Menemenspor’un tecrübeli kanat forvet mevkii oyuncularından 30 yaşındaki Halil İbrahim Sönmez ile de 1,5 senelik sözleşme imzalayan ekip, sarı lacivertli ekibin U19 takımından da stoper mevkii oyuncusu 20 yaşındaki Turp ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı.

Almanya’da Keşfedilen Oyuncular Arasında İdi

Sezon bitimine kadar Bandırmaspor forması giyecek futbolcu, Almanya’da keşfedilmiş ve sonrasında da sarı lacivertli ekibin U19 takımına alınmıştı. Sarı lacivertli ekipte geçmişte forma giyen ve kendini daha da geliştiren yetenekli sporcunun Türk futbolu için gelecek vaat edildiği konuşuluyor.