Sergen Yalçın İle Beşiktaş Arasında 1,5 Senelik Sözleşmeye İmza Atıldı

Sergen Yalçın İle Beşiktaş Arasında 1,5 Senelik Sözleşmeye İmza Atıldı

30 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Siyah beyazlı kulüpten Sergen Yalçın ile ilgili resmi açıklama geldi. Tecrübeli Teknik Direktör ile Beşiktaş arasında 1,5 senelik sözleşme imzalandı.

Abdullah Avcı’nın takımdan ayrılmasının üzerine ortaya atılan iddialar resmiyete kavuştu. Beşiktaş yönetimi, 47 yaşındaki tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın ile 1,5 senelik sözleşme imzaladı.

Özellikle dün yaşanan harcama limit krizinin ardından hem siyah beyazlı taraftarların hem de futbol severlerin merakla beklemiş olduğu gelişmelerden birisi de Yalçın’ın resmiyete kavuşacak anlaşması idi.

Dün akşam saatlerinde alınan bilgi ile durum netleşti. Sergen Yalçın ise bu sabah itibariyle takımına kavuştu. Öncelikli olarak ekibe gelen ve herkesle tek tek tokalaşan hoca, tanışmanın ardından ise ilk toplantısını saha ortasında yaptı.

Çaykur Rizespor ile gerçekleşecek olan mücadele için hazırlıklara başlayan ekip, günü tek bir antrenman ile tamamladı.

Taraftar Artık Umutlu

Alınan görüntülerde, tecrübeli teknik direktörün son derece mutlu olduğu gözlerden kaçmadı. Yıllar sonrasında takımına hoca olarak dönen ve siyah beyazlı ekibe kavuşan Yalçın’ın gelişi, siyah beyazlı taraftarlar için de yeni bir umut kaynağı oldu.