Abdullah Avcı

Beşiktaş İle Abdullah Avcı Yolları Ayrıldı

Beşiktaş, oynamış olduğu 8 maçın 7’sinde almış olduğu mağlubiyet ardından çalkalanmaya başlamıştı. Bunun üzerine taraftarın da tepkisi üzerine Abdullah Avcı için istifa etmesi talep edilmişti. İstenilen oldu ve Abdullah Avcı ile siyah beyazlı ekibin yolları ayrıldı.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Abdullah Avcı dönemi sona erdi. Özellikle de son mağlubiyetin ardından takıma söylemiş olduğu sözlerle büyük bir eleştiriye maruz kalan teknik direktör, taraftarın istifa isteği üzerine takımdan ayrılmak adına hareketlenmişti. Tazminat konusunda anlaşmada sorun çıkmazsa ayrılması planlanan Avcı ve Beşiktaş ikilisinden ise taraftarın istediği haber geldi.

Gökhan Keskin İle Devam Etme Olasılığı Yüksek

Ahmet Nur Çebi’nin ekibi, Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile resmen yollarını ayırdığını duyurdu. Sezon sonuna kadar ise Gökhan Keskin ile devam edilebileceği hakkında iddialar gündeme düştü.

Siyah-Beyazlı kulübün konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada teknik direktör ile yolların ayrıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz, Beşiktaş A Takım Teknik Direktörü Sayın Abdullah Avcı ile yollarını ayırma kararı almıştır” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca kulübün yapmış olduğu resmi açıklamada, Avcı’ya yapmış olduğu hizmetler adına teşekkür edildi ve gelecek çalışma hayatına dair başarı dileklerinde bulunuldu.