Trabzonspor Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor

3 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklara tüm hızıyla devam ediliyor. Kadrosunu yeni sezonda güçlendirmek isteyen Trabzonspor Kulübü de, transfer çalışmalarına sıkı bir çalışma süreci ile devam ediyor.

Önceki sezonda şampiyonluğu rakibi Medipol Başakşehir Kulübü’ne kaptıran bordo mavililer, ligi ise ikinci basamakta tamamlamıştı. Bu kez şampiyonluğa olan hasrete son vermek isteyen Trabzonspor ekibi, çalışmalarına da bu anlamda önemli bir yoğunluk gösteriyor.

Son derece iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Trabzon temsilcisinde, transfer çalışmalarına da bu sebeple daha fazla önem gösteriliyor.

Orta saha için oyuncu arayışına yönelen bordo mavili ekip, Flavio ve Trondsen sonrasında yeni bir ismi daha gündemine aldı. Manuel Fernandes için harekete geçen Karadeniz temsilcisi, başarılı oyuncu ile de büyük anlamda anlaşmaya vardı.

Bol Alternatifli Kadro Kurma Hedefi

Mali detayları konuşulduğu öğrenilen Trabzonspor Kulübü, eni sezon kadrosuna Manuel Fernandes’i alabilir.

Krasnodar ile yollarını ayırma kararı alan Portekizli yıldız oyuncuyla önemli ölçüde anlaştığı öğrenilen bordo mavili kulübün, sporcuyla da 1+1 yıllık anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Bu kez alternatifi bol bir kadro kurmak için kolları sıvayan bordo mavili takım, yeni sezonda her bölgede bol alternatif edinmek için de yoğun mesai harcıyor.

Güncel Yazılar