Gentian Selmani

Gentian Selmani Erzurumspor İle Anlaşmaya Vardı

Yeni sezon için Süper Lig’de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de, transfer hazırlıklarını sıkı bir çalışma temposu ile sürdürüyor. Edinilen bilgilere göre mavi beyazlı kulüp, kale için yeni bir isimle anlaşmaya vardı. Fenerbahçe ekibinin de bir süreçte ilgilendiği 22 yaşındaki eldiven Gentian Selmani ile Erzurum temsilcisi anlaşmaya vardı.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. TFF 1. Lig’de mücadele eden Menemenspor ekibinin başarılı kalecisi Gentian Selmani de, Süper Lig ekiplerinin dikkatini çeken isimler arasında yer alıyordu.

Bir dönem Fenerbahçe’nin de yakından ilgilendiği kaleci Gentian Selmani ile ise anlaşan ekip Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü oldu.

250 Bin Euro Bonservis Bedeli

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan mavi beyazlı kulüp, kalesine genç yeteneği böylelikle getirmiş oldu.

Menemenspor Kulübü ile 1 sene daha anlaşması bulunan başarılı eldiven için, 250 bin Euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan %25 pay istediği öğrenildi.

BB Erzurumspor Kulübü ve Menemenspor arasında pazarlıkların devam ettiği bilgisi edinilirken, transferin de en kısa zamanda netlik kazanacağı belirtildi.

22 yaşındaki başarılı kaleci, Menemenspor ekibine önceki sezon Arnavutluk temsilcisi KF Laçi’den transfer olmuş ve 32 maçta kaleyi korumuştu.

Güncel Yazılar

One comment