Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Kulübü’nden Kovid-19 Açıklaması

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor Kulübü, yapılan koronavirüs testlerinin sonuçlarına ilişkin açıklamada bulundu. Bordo mavili ekipte yöneticiler, teknik ekip ve sporculara yapılan altıncı testin sonuçlarının da negatif çıktığı paylaşıldı. Alınan haber tüm spor dünyasını sevindirdi.

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor Kulübü, koronavirüs testlerinin sonuçlarını açıkladı. Antrenmanlar tüm hızıyla devam ederken, bordo mavili kulüpte yöneticiler, teknik ekip ve sporculara yapılan altıncı Kovid-19 test sonuçlarının negatif çıktığı duyuruldu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi, Türkiye’de liglerin süresiz askıya alınmasına neden olmuştu. Fakat ülkede koronavirüsün kontrol altına alınmasının ardından Türkiye’de liglerin 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildi.

Uzun aranın ardından tekrar maçlara hazırlık yapan Süper Lig ekipleri, tedbir gereği ise sık sık kulübe Kovid-19 testi tabii tutuyor.

Altıncı Kez Test Yapıldı

Trabzonspor Kulübü de altıncı kez yapılan testlerin sonucunun da negatif çıktığının duyurusunu yaptı. Karadeniz ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre, testlerin hiçbirinde pozitif bir vakaya rastlanmadığı ifade edildi.

Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, futbolcu kadrosuna, teknik heyete ve çalışanlara da her hafta rutin olarak Kovid-19 testi uygulandığı belirtildi. Ve test sonuçlarında da hiçbir pozitif vakaya rastlanmadığı duyuruldu.

Güncel Yazılar