Rıdvan Dilmen’den Art Arda Öneri Ve Değerlendirmeler

Rıdvan Dilmen’den Art Arda Öneri Ve Değerlendirmeler

18 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de askıya alınan liglerin 12 Haziran günü başlaması planlanıyor. Süper Lig’de geriye kalan 8 haftalık mücadele sürecinin ise nasıl oynanacağı merak ediliyor. Bu süreçte gelecek sezona hazırlık yapmaya en erken başlayan kulüp ise Fenerbahçe oldu. Ersun Yanal ile yollarını ayıran sarı lacivertli kulübün teknik adam arayışları ise hala devam ediyor.

Bu sürece ilişkin konuşan Rıdvan Dilmen ise, sarı lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç’un divan kurulu toplantısı sırasında çalıştırıcı olarak Erol Bulut’u işaret ettiğini söyledi.

Süper Lig’de geriye kalan 8 haftaya ilişkin değerlendirmede bulunan spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin teknik adamı konusuna da değindi.

Maçların Tarihlerinde Gecikme Olabilir

Yapmış olduğu açıklamalarda Dünya futbolunu da yakından takip ettiklerini ve çok özlediklerini ifade etti. Bundesliga liginin başlaması ile de hemen evlere girdiğinin altını çizdi. Maçların ise ikinci bölgede idareler olmuş olsa da fiziksel özlemle ve coşkuyla da oynandığına dikkat çekti.

Spor kulüplerindeki vakalara da açıklamalarında yer veren Dilmen, Türkiye’de liglerin 12 Haziran’dan biraz daha ileride başlayacağını düşündüğünü söyledi. Bunun da Haziran sonu veya Temmuz başı olabileceğini ekledi.

Bu süreç için Türkiye Futbol Federasyonu ve yayıncı kuruluştan da ricada bulunan Dilmen, geriye kalan 8 haftada Fatih Terim’in önerisini tavsiye etti.

Güncel Yazılar