Radamel Falcao’nun Galatasaray’daki Durumu

Radamel Falcao’nun Galatasaray’daki Durumu

8 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray ekibinde forma giyen yıldız oyuncu Radamel Falcao ile ilgili ortaya atılan transfer dedikoduları her geçen gün artıyor. Başarılı futbolcunun durumunun ise net olmadığı bilgisi edinildi.

Galatasaray ekibinde sezon başından bu yana forma giyen yıldız oyuncu Radamel Falcao, indirim tekliflerine sıcak bakmıyor. Fakat öte yandan kendisine sunulan teklifleri ise kabul etmemekte kararlı görünüyor.

Sarı kırmızılı takımın önemli oyuncularından biri olan Falcao, başarılı performansıyla da takımdaki önemini sezon sürecinde gösterdi. Fakat son günlerde özellikle yaz transfer hazırlıklarında sporcunun transferi sık sık gündeme geldi.

Küresel çaplı bir ekonomik kriz söz konusu olduğu için, sarı kırmızılı takımda pek çok isimde olduğu gibi Falcao için de indirim söz konusu. Fakat yıldız oyuncunun ise ücretinde indirime gitmemesi sebebiyle cimbomda olup olmayacağı tartışılmaya devam ediyor.

Sarı Kırmızılı Yönetimin Sporcuyu İndirime İkna Etmesi Gerekiyor

Sarı kırmızılı takımda forma giymeye devam etmek istese de indirimi de istemeyen Falcao için, Galatasaray yönetiminin ise başarılı bir iknaya ihtiyacı var.

Öte yandan sporcunun, Araplardan gelen teklifi de kabul etmemesi, cimbomda kalacağını gösteren unsurlar arasında yer alıyor. Burada kararı belirleyecek durumda olan isim ise Falcao olacak gibi görünüyor.