Johan Mojica Galatasaray Yolunda Olabilir

Johan Mojica Galatasaray Yolunda Olabilir

7 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray ekibi için sezon başından bu yana gündemde yer alan isimlerden biri de Johan Mojica oldu. Sarı kırmızılı takım başarılı sporcu için ise bir kez daha devreye girdi.

Galatasaray ekibinin yıldız oyuncularından olan Falcao’nun Kolombiya Milli Takım’dan arkadaşı olan oyuncu tekrar isteniyor. Sporcunun kadroda yer alması için harekete geçen yönetim, trasnfer çalışmalarına başladı.

Kolombiya basınında ise duruma ilişkin haberler çıktı. Yeni sezon için hazırlıklara başlayan cimbom, Girona forması terleten Johan Mojica için devreye girdi.

İspanya 2. Ligi’nde Girona adlı takımda forma giyen oyuncu, burada olmaktan ise mutsuz olduğunu ifade ediyor. Yeni sezonda ise takımından ayrılmak istiyor. Net olarak doğrulanmayan bir bilgi olarak yer alsa da, oyuncunun da sarı kırmızılı takıma sıcak bakacağı düşünülüyor.

Galatasaray’a Da Teklif Gelmiş Olabilir

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü’ndeki iç kaynaklardan alınan başka bir haber daha gündemde yer alıyor. Sarı kırmızılı takımından gelen bilgilere göre teklif aslanlara yapıldı. Yani İspanya 2. Ligi’nde forma giyen oyuncu Galatasaray’a gelmek istiyor.

Duruma ilişkin net bilginin ise önümüzdeki günlerde bildirileceği tahmin ediliyor. Yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden sarı kırmızılılar, bu süreçte Falcao’nun arkadaşını da takımına dahil edebilir.