Premier Lig Altay Bayındır’ı İstiyor

Premier Lig Altay Bayındır’ı İstiyor

28 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Koronavirüs sebebiyle süresiz askıya alınan ligler, uzun bir süredir oynanmıyor. Bu süreçte ise spor kulüpleri yeniş sezon için hazırlık yapmaya devam ediyor.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden biri olan Sheffield United takımının menajeri Chris Wilder da Fenerbahçe’nin kalecisi için harekete geçti. Sarı lacivertlilerde forma giyen başarılı file bekçisi Altay Bayındır için de yüksek bir bonservis bedelinin ödenebileceği ifade edildi.

Fenerbahçe kadrosunda forma giyen Altay Bayındır için, İngiltere Premier Lig ekibi harekete geçti. Kadrosunda başarılı oyuncuyu görmek isteyen Sheffield United takımının menajerinden de açıklama geldi.

Yüksek Bonservis Ödenebilir

Menajer Chris Wilder, Altay Bayındır transferi için yüksek bir bonservis bedeli ödeyebileceklerini ifade etti.

Sarı lacivertli takımla önceki yaz 4 yıllık sözleşmeye imza atan file bekçisi için, transferde yüksek bonservis ödenebileceği belirtiliyor. İngiliz ekip ise bir süredir, Bayındır’ın durumunun ve gelişiminin peşinde olduğunu açıklamalarında özellikle belirtiyor.

Bu süreçte olası transferde de sarı lacivertli takımın yöneticisi Selahattin Baki ile Sheffield United’in ilişkilerinin iyi olmasının da bir avantaj olabileceği ifade ediliyor.  Öte yandan Selahattin Baki’nin, sarı lacivertli takımda görev almadan öncesinde, İngiliz ekibin yönetiminde görev almasının da bu sürece katkıda bulunabileceği düşünülüyor.