İçel İdman Yurdu

İçel İdman Yurdu Oyuncusundan Açıklama

Süper Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İçel İdman Yurdu takımında forma giyen Hakkı Tosun, hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Toplam 9 maçta 7 kez fileleri havalandırma başarısı gösteren sporcu, takım olarak da şampiyonluğa yakın olduklarını ifade etti.

Mersin temsilcisi olan ve Süper Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İçel İdman Yurdu ekibinin başarılı sporcusu Hakkı Tosun, hedeflerine ilişkin konuştu. 9 defa forma terleten sporcu, 7 kez de ağları havalandırma başarısı göstermişti.

Koronavirüs salgını sebebiyle günlerin çok sıkıcı olduğunu da belirten oyuncu, evde günlük olarak antrenmanlarını yaptığını da dikkat çekti. Bu doğrultuda antrenör Tahsin hocanın videolar attığını belirten Tosun, en kısa sürede yeşil sahalara dönme dileklerinde de bulundu.

Bu Takım Çok Farklı

Öte yandan futbol kariyeri sürecinde her zaman şehir takımlarında oynamayı da tercih ettiğini vurgulayan İçel İdman Yurdu sporcusu, sezonun ikinci yarısında Mersin ekibine geldiğini belirtti.

Önceki süreçte ise, Niğde, Çankırı, Osmaniye, Aydın ve Yozgat ekiplerinde forma giydiğini hatırlatan Tosun, İçel İdman Yurdu’nun önceki takımlardan da çok farklı olduğunun altını çizdi. Muhteşem bir taraftarı olduğunu söyleyen oyuncu, Kırmızı Şeytanlar için de en önemli taraftar gruplarından biri olduğu yorumunda bulundu.