PORTEKİZLİ TEKNİK ADAM VİTOR PEREİRA’YI BEKLEYEN VAR

PORTEKİZLİ TEKNİK ADAM VİTOR PEREİRA’YI BEKLEYEN VAR

20 Aralık 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de Portekizli teknik adamı Vitor Pereira bu sezon yeniden sarı laciverti takımın başına gelerek ikici sezonunu yaşayan teknik adam bu sezon birçok kez takımdan gönderilmesi gündeme gelmiş olsa da yollar ayrılmamıştı.

İstikrar yakalamakta zorlanan sarı lacivertli takım Fenerbahçe de Portekizli teknik adam Vitor Pereira nın kadroda her hafta ayrı bir takım üzerinde taktik ve oyuncu grubu ile sahada olması büyük eleştiri almaya devam ediyor.

Birçok kez bu sezon sar lacivertli takım Fenerbahçe’ den gönderilmesi gündeme gelen teknik adamın sonunun ne olacağı belirsizliğini korumaya devam etse de Portekizli teknik adamın ismi Flamengo ile anılmaya başlanmış durumda.

VİTOR PEREİRA İLE FENERBAHÇE BU SEZONKİ PERFORMANSI

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de Portekizli teknik adamı Vitor Pereira bu sezon Süper lig de iyi bir başlangıç yapmasına rağmen lig de ilk yarının bitmesine yakın şampiyonluktan kopmuş durumda.

Süper lig de ilk 5 haftada 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan sarı lacivertli takım sonrasında ise üst üste lig de 3 maçtan da galip ayrılarak bordo mavili takım Trabzonspor deplasmanına lider olarak çıkan takım kaybettiği maçtan sonra bir daha liderlik koltuğuna oturamadı.

8. haftada bıraktıkları liderlik koltuğun da Trabzonspor yenilgisi sonun da 3 maçtan mağlup olarak ayrılıp 1 de beraberlik almışlardı.

Süper lig de 17. Haftanın maçları oynanırken sarı lacivertli takım Fenerbahçe lig de 27 puan toplaya bilen takım 5. Sırada yer alan takım lider Trabzonspor’ un da 15 puan gerisinde kalarak şampiyonluk yolunda yara almaya devam ettiler.

İLK DERBİDEN GALİP ÇIKTI SIRADA İKİNCİ DERBİ

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’de Portekizli teknik adam Galatasaray derbisinde gönderilmesi beklenirken sahadan 2 – 1 lik galibiyet sonrasında hava tamamen tersine esmeye başladı.

Derbiden aldıkları 3 puan ile takım da hava değişirken sonrasında ki puan kayıpları Portekizli teknik adamın yeniden gönderilmesini gündeme getirmiş durumda.

Yeniden gönderilmesi gündeme gelen Portekizli teknik adamı Vitor Pereira siyah beyazlı takım Beşiktaş derbisini de kazanması halinde yeniden takımda ki hava değişecektir.

BREZİLYA EKİBİ FLAMENGO VİTOR PEREİRA‘NIN PEŞİNDE

Sarı lacivertli takım Portekizli teknik adamı Vitor Pereira Brezilya ‘da Flamengo takımının gündemine gelmiş durumda.

Flamengo takımı Portekizli teknik adamı Vitor Pereira’ yı takımın basına getirmek isteyen takım tazminat ödemeden Portekizli teknik adamın sarı lacivertli takımdan kovulmasını bekliyorlar.

Bu hafta süper lig de Beşiktaş derbisi sonrasında Fenerbahçe takımını yenilmesini bekleyen Brezilya lı ekip olası bir mağlubiyet sonunda Portekizli teknik adamı Vitor Pereira nın kovulma ihtimali üzerine hazırda bekliyorlar.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’de Portekizli hoca Vitor Pereira’ nın yerine Beşiktaş takımını çalıştıran Slaven Bilic ve milli takım yardımcı antrenörü olan Kenan Koçak gibi isimlerin adı geçiyor.