Jose Sosa

Jose Sosa İçin Özel Program Uygulanıyor

Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor ekibinde Jose Sosa ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Antrenman sırasında sakatlık geçiren başarılı sporcu, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürürken, bordo mavili oyuncu için adeta herkes seferber oldu. Yarın Göztepe ile kozlarını paylaşacak olan Karadeniz ekibi, maça sporcunun yetişmesi için elinden gelenin fazlasını yapıyor.

Koronavirüs salgınının ardından yarın itibariyle Süper Lig mücadeleleri başlıyor. Göztepe ile kozlarını paylaşacak olan Trabzonspor ekibinde ise beklenmeyen bir sakatlık oluştu. Antrenman sırasında ufak bir sakatlık yaşayan Arjantinli yıldız Jose Sosa için ise bordo mavili takımda adeta seferberlik ilan edildi.

Sarı kırmızılı takıma konuk olacak Karadeniz ekibinde, sporcunun maça çıkması için büyük bir çaba sarf ediliyor. Kaptan olan sporcunun, maça yetiştirilmesi amacıyla son derece yoğun bir tedavi uygulanıyor.

Göztepe deplasmanında takımı için mücadele etmek isteyen Arjantinli yıldız da bu özel maçta arkadaşlarını yalnız bırakmayı hiç istemiyor.

Hüseyin Çimşir De İstiyor

Haftasonu idmanında ufak bir sakatlık yaşayan 34 yaşındaki başarılı oyuncu için ise bireysel bir program uygulanıyor. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sıkı bir tempo ile tedavisi uygulanan sporcunun raporları ise takımın teknik adamı tarafından sık sık alınıyor.

Sosa’nın yarın ki maçta yer almasını isteyenlerden biri de takımın tecrübeli teknik adamı Hüseyin Çimşir oldu.

Güncel Yazılar