Hasan Hüseyin Acar’dan Maç Değerlendirmesi

Hasan Hüseyin Acar’dan Maç Değerlendirmesi

7 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesinde Beşiktaş ile kozlarını paylaşan Hes Kablo Kayserispor ekibinin yıldızı açıklama yaptı. Maç sonrasında konuşan Hasan Hüseyin Acar, atmış olduğu 2 golle adını maça yazdırmayı başardı. Oyun ardından konuşan başarılı oyuncu, galibiyet nedeniyle çok mutlu olduğunu ifade etti.

Süper Lig’de 30’uncu hafta mücadelesi için Beşiktaş ve Hes Kablo Kayserispor ekibi arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. 3-1 skorla sona eren maçın galibi ise sarı kırmızılılar oldu.

Kayserispor ekibinde 2 gole imzasını atan Hasan Hüseyin Acar ise, Beşiktaş galibiyetinin ardından açıklama yaptı. Çok mutlu olduğunu söyleyen sarı kırmızılı oyuncu, hocasının kendisinden sık sık şut atmasını istediğini vurguladı. Ve bu sebeple de her yerine kramp girdiğini belirtti.

25 yaşındaki tecrübeli futbolcu, maçın yıldızı olurken, Kayserispor taraftarının gönlünü ise fethetmeyi başardı.

Kendi sahasında Kara Kartal ekibini konuk eden sarı kırmızılı takım, kümede kalma yolunda da büyük bir adıma imza atmış oldu.

Her Yerinde Kramp Ağrısı Yaşadı

Beşiktaş zaferinde önemli bir paya sahip olan yıldız oyuncu ise, takıma katkı sağladığı için çok mutlu olduğunu belirtti. Ve iki haftadır istatistik yaptığını, hocanın sürekli hücuma çıkmasına yönelik isteği bulunduğunu ekledi. Şut atmasını istediğini de vurgulayan Acar, her yerine kramplar girdiğini fakat kazandığını belirtti.

Güncel Yazılar