Garry Rodrigues Tekrar Galatasaray Gündeminde

8 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray, transfer çalışmalarına hazırlık dönemine girdi. Sarı kırmızılı kulüp tekrar Garry Rodrigues ile anılmaya başlandı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlık süreci sıkı bir tempo ile devam ediyor. Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılı kulüp, kadrosuna takviyelerine de devam ediyor.

Sarı kırmızılı taraftarın orta sahadaki transferlerine yönelik eksikler sebebiyle tepki göstermesinin ardından ise, Galatasaray yönetimi sessizliğini bozdu. Kadrosunu güçlendirmek için sıkı ve tempolu bir sürece giriş yapan sarı kırmızılı kulüp, tekrar Garry Rodrigues ile anılmaya başladı.

Yunanistan’a transferi son günlerde gündem olan sporcunun transferi için ise cimbomun devreye girdiği iddiası konuşulmaya başlandı.

Son zamanlarda adı sıkça Olympiakos ekibi ile anılan başarılı oyuncu için sarı kırmızılı kulübün devreye girmesi spor gündeminin ilk basamaklarına oturdu.

Kadrosuna kiralık olarak başarılı oyuncuyu almayı düşündüğü iddia edilen Galatasaray, Al İttihad ekibinin oyuncuyu elden çıkarma düşüncesini fırsat bilmek istiyor.

Olympiakos Alternatif Peşine Düştü

Olypiakos yönetiminin ise çok istediği Rodrigues’i kaçırması durumunda, Adel Taarabt’ı gündemine almaya hazırlanmış olacak. Bu süreçte Yunan ekibinin de Taarabt’a kısa süre içerisinde resmi transferde bulunacağı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar