Garry Rodrigues ve Galatasaray İddiası Yalanlandı

7 Eylül 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in yeni sezonuna başlangıç sürecinde transfer çalışmalarında hareketliliğin yoğun olduğu döneme girildi. 2020-2021 sezonunun başlamasına günler kala yoğun bir çalışma temposuna kapılan Galatasaray ise, farklı bir konu ile gündeme geldi.

Bir dönem adı sık sık Garry Rodrigues ile anılan Galatasaray, son zamanlarda tekrar konuşulmaya başlanmıştı. Süper Lig’in yeni sezon hazırlıkları sürecinde ise henüz istenilen performansı yakalamamış olan sarı kırmızılı kulüp, tekrar aynı konu ile gündem oldu.

Garry Rodrigues ile adı anılan sarı kırmızılı kulübün, sporcunun transferine yönelik bir girişiminin olup olmadığı da artık belli oldu.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna yoğun bir şekilde hazırlık yapan Galatasaray, takımını güçlendirmek adına yoğun bir çalışma sürecine girişti. Henüz taraftarı, yapmış olduğu transferlerle tatmin edemeyen cimbomda, Garry Rodrigues ise gündeme tekrar geldi.

Herhangi Bir Girişim Söz Konusu Değil

Galatasaray’ın ezeli rakibi Fenerbahçe ekibinde kiralık olarak forma terleten eski yıldızı Rodrigues ile ilgili herhangi bir girişiminin ise olmadığı öğrenildi.

Konuya ilişkin haberler Yunan basınına yansırken, sarı kırmızılı kulübün gündemine geldiği iddia edilen Garry içi, herhangi bir girişimin söz konusu dahi olmadığı ifade edildi.

Sarı lacivertli kulüple 2021 yılına kadar sözleşmesi olan başarılı oyuncu, Olympiakos ekibinin de yakından ilgilendiği isimler arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar