GALATASARAY KENAN KARAMAN TRANSFERİNE HAZIRLANIYOR

Kenan Karaman

Galatasaray milli futbolcu Kenan Karaman ile her konuda anlaştı, söz kesildi fakat devre arasında Kenan Karaman’ın kulubü Fortuna Düsseldorf oyuncusunu sarı-kırmızılı takıma bırakmaya yanaşmıyor. Eğer devre arasında ocak ayında transfer süreci gerçekleşmezse Galatasaray Yönetimi sezon sonunda Kenan Karaman’ı bonservis bedelini ödemeden kendi renklerine bürüyebilecek.

ARA TRANSFER DÖNEMİNE TİTZLİKLE HAZIRLANDILAR

Galatasaray ara transfer dönemine titizlikle hazırlandı. Transfer süreci takım içinde hiç durmadan devam ediyor. Fatih Terim takımın kadrosunda çok görmek istediği Kenan Karaman ile bir görüşme daha yaptı. Öte yandan Kenan Karaman’da sarı-kırmızı renkelerine bürünmek istiyor. 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın bizzat kendisinin temaslar ve iletişimler sonucunda Milli oyuncumuz ile sözlü bir anlaşma sağlandı. Kenan Karaman’ın Galatasaray Yönetimine imza atacağı konusunda söz verdiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı ekibin şu anda yapması gereken tek şek Kenan Karaman’ın kulubü Fortuna Düsseldorf’u ikna etmek. Bundesliga 2’de mücadele veren Düsseldorf’un bu işe, satışa hala sıcak bakmadığı biliniyor.

Kenan Karaman ara transfer döneminde mi Galatasaray’a gelebilecek yoksa yıl sonunda mı henüz belli değil.

TRANSFER ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Kenan Karaman’ın anlaşması sezon sonunda bitiyor. Alman takımı bu transfere devre arasında onay vermezse ve yıl sonunda da Kenan Karaman verdiği sözden caymazsa sezon sonunda Milli forvetimiz sarı-kırmızı formayı göğüsleyecek. Karaman sezon sonunda takıma katılırsa Galatasaray bonservis ücretini ödemeden kendi ekibine katabilecek. Fakat Galatasaray Yönetimi ara transfer dönemine kadar Fortuna Düsseldrof kulubü ile yakın temasları bırakmayacağını açıkladı. Transfer sürecini cüzi bir miktar ile halletmeyi isteyen Galatasaray bu konunda da Fortuna Düsseldrof’a baskı yapacağını belirtti.

Ali Akman

ALİ AKMAN’DA SARI-KIRMIZI RENKLERİNE BÜRÜNECEK

Kenan Karaman’ın dışında transferi kesinleşen bir diğer isim de genç sporcu Ali Akman. 18 yaşındaki Bursaspor forması giyen oyuncu bu sezon 1.Lig’de çok başarılı bir performans sergiliyor. Ali Akman’ın temsilciğini amcası eski futbolcu ve antrenör Ayhan Akman yapıyor. Ali’ye gelen Avrupa tekliflerine bile ret cevabı veren Ayhan Akman;

Fatih hocaya sözümüz var” diyor

Bu iki transfer ile sarı-kırmızı takımın yeni sezonunda potansiyeli yüksek iki oyuncu yer alabilecek. Eğer transferler sorunsuz gerçekleşirse Ali Akman’ı ve Kenan Karaman’ı Galatasaray formasını giyerken görebileceğiz.